Kalendář
Akce Family Pointu

Poezie s hudbou ke Svátku maminek - pondělí 7. května 2018 v 15.00 hod.

Odpolední setkání s poezií - poezie o maminkách a pro maminky, s hudebním doprovodem.

Přestavení podpůrných skupin Anonymní alkoholici a Al-Anon - čtvrtek 3. května 2018 v 17.00 hod.

Přestavení programu uzdravování se ve společenstvích AA a Al-Anon.
Ve spolupráci se skupinou Anonymní alkholici a sdružením Al-Anon.

Detoxidace organismu a jídelníček vhodný pro udržení optimálního zdraví - pátek 20. dubna 2018 v 17.00 hod.

Mnohdy je obtížné orientovat se ve velkém množství často protichůdných výživových doporučení a nejnovějších trendů v oblasti zdravého životního stylu prezentovaných v médiích.
Přijďte na přednášku, kde se můžete zeptat, poradit a sdílet zkušenosti s ostatními účastníky. Přednáší Mgr. Pavla Hájková.

Víte o zajímavé akci?

Pořádáte akci nebo o nějaké zajímavé víte a chcete se o ni podělit s ostatními?
Zašlete nám e-mailem Vaši pozvánku a my ji rádi zveřejníme.

zlin@familypoint.cz

Odběr novinek

Vážení a milí přátelé,
ve dnech 12. – 18. února 2018 se uskuteční další ročník Týdne manželství. Nadační fond Credo pro vás v rámci něj připravil ve Zlíně a Brně několik zajímavých aktivit a projektů, do kterých se můžete zapojit.

 

Srdečně vás zveme na jednodenní seminář pro manžele 10. února v přízemí v 14I15 Baťova institutu ve Zlíně. Přednáška začíná v 9.15 hod., končí ve 13.30 hod. Tématem je Sebeúcta v manželství. Zúčastnit se mohou manželé i snoubenci. Cena je 99 Kč za pár. Součástí programu bude fotokoutek a slosování účastníků o volný vstup do wellness se šampaňským a espresso. Přihlásit se můžete na www.credonadacnifond.cz.

Dále se můžete zapojit do několika zajímavých projektů, jako jsou bezplatné motivační SMS, speciální SPZ pro manžele, kafe za pusu, nebo soutěž o poukazy na hlídání dětí. Do všech projektů je možné se zapojit na stránkách www.manzelstvivezline.cz.

Nad letošním Týdnem manželství ve Zlíně převzali záštitu hejtman Zlínského kraje Jiří Čunek a radní Zlínského kraje pro sociální oblast Michaela Blahová.

V rámci tohoto týdne vás dále zveme na akce do města Brna, které nadační fond Credo s Magistrátem města Brna připravili. V Galerii Vaňkovka budete mít možnost zhlédnout ojedinělou výstavu s názvem „Svoji“, která mapuje manželství od začátku až po jeho zralé formy seniorského věku. V rámci této výstavy mohou účastníci získat poukázku na „kafe za pusu“.

Nenechte si ujít přednášku s názvem „Biblický jazyk lásky“, konající se v sále Magistrátu města Brna na Dominikánském náměstí, kterou povede Mgr. et Mgr. Pavla Macků, PhD. Pan Macků představí hebrejský náhled na stvoření muže a ženy, jejich vzájemný vztah a povolání k životu. Povídání se dotkne i biblické milostné poezie (Píseň písní) a na závěr si představíme hebrejské tance pod vedením paní Pavly Dvořákové. Příjemným zpestřením pro zúčastněné bude i ochutnávka židovského občerstvení.

Do Brna vás také zveme na obnovu s názvem „Buďte svatí jako já jsem Svatý, praví Hospodin“. Tato akce se uskuteční 17. února od 9.00 do 15.00 hodin v prostorách kina Scala na Moravském náměstí 3. Povede ji zkušený jáhen a známý kadeřník Mgr. Jan Špilar. Přihlásit se můžete na www.credonadacnifond.cz.

Stejně jako ve Zlíně i v Brně budou k dispozici manželské SPZ – Spolu na cestě. Pomocí těchto „Státních poznávacích značek“ se můžete přidat k této zábavné aktivitě.

Nad Týdnem manželství v Brně převzal záštitu první náměstek primátora města Brna Mgr. Petr Hladík.

Na všechny akce jste srdečně zváni!

Pro více informací nás můžete kontaktovat na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Těšíme se na Vás!