Kalendář
Akce Family Pointu

PRÁZDNINOVÁ PROVOZNÍ DOBA FAMILY POINTU ZLÍN

Od 9. července 2018 do 31. srpna 2018 bude otevřeno od 10 hod. do 17 hod.
(v pátek do 15.30 hod.)

PRÁZDNINOVÁ PROVOZNÍ DOBA FAMILY POINTU ZLÍN

Family Point Zlín bude ve dnech 2. až 6. července 2018 UZAVŘEN!


Mami, tati, kde se berou děti? 16.-27. července 2018

Výstava maket a fotografií z prenatálního období. Možnost objednání podrobnější konzultace s lektorkou preventivních programů.
Ve spolupráci s Preventivními programy Nadačního fondu CREDO.

Víte o zajímavé akci?

Pořádáte akci nebo o nějaké zajímavé víte a chcete se o ni podělit s ostatními?
Zašlete nám e-mailem Vaši pozvánku a my ji rádi zveřejníme.

familypointzlin@cpr-zlin.cz

Odběr novinek

Vážení a milí přátelé,
ve dnech 12. – 18. února 2018 se uskuteční další ročník Týdne manželství. Nadační fond Credo pro vás v rámci něj připravil ve Zlíně a Brně několik zajímavých aktivit a projektů, do kterých se můžete zapojit.

 

Srdečně vás zveme na jednodenní seminář pro manžele 10. února v přízemí v 14I15 Baťova institutu ve Zlíně. Přednáška začíná v 9.15 hod., končí ve 13.30 hod. Tématem je Sebeúcta v manželství. Zúčastnit se mohou manželé i snoubenci. Cena je 99 Kč za pár. Součástí programu bude fotokoutek a slosování účastníků o volný vstup do wellness se šampaňským a espresso. Přihlásit se můžete na www.credonadacnifond.cz.

Dále se můžete zapojit do několika zajímavých projektů, jako jsou bezplatné motivační SMS, speciální SPZ pro manžele, kafe za pusu, nebo soutěž o poukazy na hlídání dětí. Do všech projektů je možné se zapojit na stránkách www.manzelstvivezline.cz.

Nad letošním Týdnem manželství ve Zlíně převzali záštitu hejtman Zlínského kraje Jiří Čunek a radní Zlínského kraje pro sociální oblast Michaela Blahová.

V rámci tohoto týdne vás dále zveme na akce do města Brna, které nadační fond Credo s Magistrátem města Brna připravili. V Galerii Vaňkovka budete mít možnost zhlédnout ojedinělou výstavu s názvem „Svoji“, která mapuje manželství od začátku až po jeho zralé formy seniorského věku. V rámci této výstavy mohou účastníci získat poukázku na „kafe za pusu“.

Nenechte si ujít přednášku s názvem „Biblický jazyk lásky“, konající se v sále Magistrátu města Brna na Dominikánském náměstí, kterou povede Mgr. et Mgr. Pavla Macků, PhD. Pan Macků představí hebrejský náhled na stvoření muže a ženy, jejich vzájemný vztah a povolání k životu. Povídání se dotkne i biblické milostné poezie (Píseň písní) a na závěr si představíme hebrejské tance pod vedením paní Pavly Dvořákové. Příjemným zpestřením pro zúčastněné bude i ochutnávka židovského občerstvení.

Do Brna vás také zveme na obnovu s názvem „Buďte svatí jako já jsem Svatý, praví Hospodin“. Tato akce se uskuteční 17. února od 9.00 do 15.00 hodin v prostorách kina Scala na Moravském náměstí 3. Povede ji zkušený jáhen a známý kadeřník Mgr. Jan Špilar. Přihlásit se můžete na www.credonadacnifond.cz.

Stejně jako ve Zlíně i v Brně budou k dispozici manželské SPZ – Spolu na cestě. Pomocí těchto „Státních poznávacích značek“ se můžete přidat k této zábavné aktivitě.

Nad Týdnem manželství v Brně převzal záštitu první náměstek primátora města Brna Mgr. Petr Hladík.

Na všechny akce jste srdečně zváni!

Pro více informací nás můžete kontaktovat na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Těšíme se na Vás!